”Cienījamie viesi, esat sveicināti mūsu mājas lapā!
Kompānija ARM GRUPA SIA tika dibināta 2010. gadā. Tāpēc ka mūsu darbiniekiem tirdzniecības un celtniecības jomās pieredze ir vairāk nekā 10 gadi, īsā laikā, mēs spējam sevi ierekomendēt ka uzticamu jumta materiālu piegādātāju.

   Kad, 2010. gadā, mēs sākam strādāt mēs uzdevām sev jautājumu : ”Kāpēc mēs nodibinājām šo uzņēmumu? Kāpēc mūsu produkti un pakalpojumi būs interesanti klientam? Ar ko un kā mēs varam piesaistīt klientus?”
   Un sākotnēji mēs pievēršam uzmanību uz profesionalitāti un pilnu servisu. Profesionalitāti attiecība uz pakalpojumu ko mēs sniedzam saviem klientiem. Palīdzība, pareizi izvelēties visu nepieciešamu materiālu klāstu un pakalpojumu, kas saistīts ar klienta vēlmēm.

   Par ne tik ilgu laiku, mūsu kompānija ievērojami izauga un mainījās, bet mēs neapstājamies. Katru gadu mēs uzstādām sev jaunus mērķus un sasniedzam tos. Attīstām jaunus pakalpojumus, produktus un cenšamies uzlabot mūsu pakalpojumus. Pastāvīgi attīstāmies saskaņā ar ekonomiskiem jauninājumiem.

   Šodien privātpersonām un būvniecības uzņēmumiem mēs piedāvājam plašu, kvalitatīvu, preču klāstu.

Uz šodien dienu mēs esam vairāku lielāko Eiropas un Krievijas zīmolu pārstāvji .

RoofLITE (koka un PVC jumta logi)
VELUX (jumta logi un aksesuāri)
MPK KRZ (plašs sortiments , uzkausējamo ruļļu un hidroizolācijas materiālu)
MONIER (betona un māla dakstiņi)
BUDMAT (mūsdienīgi, inovatīvie modulāri dakstiņi Venecja un noteksistēma Flamingo)
MDM SA (jumtu zemsegumi, celtniecības plēves un aksesuāri)
KATEPAL (Somijas bitumena dakstiņi)
VILPE (jumtu vedināšanas sistēma, jumtu aksesuāri un stiprinājumi)
SCHIEDEL (ļoti kvalitatīvas dūmvadu sistēmas)

Sīkāku informāciju par visu mūsu kompānijas sortimentu un pakalpojumiem jūs varat atrast mūsu mājas lapā, vai piezvanot mūsu darbiniekiem pa noradītiem telefona numuriem kontaktos.

Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs!”